Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Pomóżcie

Nasze Akcje

POMOCY!!! Schronisko w Krzesimowie ma jeszcze 4 miesiące do pełnej likwidacji. Mamy w tej chwili – co prawda – tylko 18 psów ale nie mamy środków na utrzymanie schroniska. Bez względu na ilość psów musimy płacić co miesiąc: czynsz dzierżawy 393 zł, energia elektryczna ok. 300 zł, kierowca (1/2 etatu), księgowa i ZUS od ich wynagrodzeń ok. 2200 zł., paliwo do samochodu ok. 2000 zł, do tego inne drobne wydatki typu środki czystości, drobne naprawy ok. 200 zł. Aktualnie dostajemy pieniądze tylko z 3 Gmin za 5 psów, co stanowi nie spełna 1000 zł miesięcznie. Bez pomocy sponsorów zwyczajnie nie przetrwamy tych kilku miesięcy. Możemy liczyć wyłącznie na Państwa pomoc. Już nie prosimy. BŁAGAMY, POMÓŻCIE NAM! https://www.pomagamyzwierzakom.pl/cnfm8z4wv4?fbclid=IwAR2cJ-g5CnCQKBfu0JwpLfJqU2raa1WpcOpTfBPBMISYL92geQL_17WrBzU
Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają