Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Druga zbiórka darów na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie

Druga zbiórka darów na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie

Zbiórka dla naszych psiaków na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, trwająca 3.11.2015-5.11.2015 okazała się wielkim sukcesem! Dostaliśmy masę świetnych darów – od karmy, po koce, do zabawek i przeróżnych gryzaków dla psów. Zyskaliśmy coś jeszcze… nowe domy dla dwóch suń, które w czwartek reprezentowały nasze schronisko podczas zbiórki – Perełki oraz jednej suni ze szczeniaków Dusi. 7.11 pojechały do nowych, kochających domów.

Oby więcej takich imprez! Dziękujemy jeszcze raz wszystkim zaangażowanym w zbiórkę!

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają