Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Dzień Dziecka
spotkanie
w Piaskach

Dzień Dzieckaspotkaniew Piaskach

4 czerwca 2016 roku kilku naszych podopiecznych miało przyjemność reprezentować schronisko na imprezie zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka w Piaskach!

Kora, Borysek, Negra, Śliczny oraz Mgiełka przyciągnęli ogromną uwagę nie tylko tych najmłodszych uczestników spotkania. :) Psiaki były w niebie mogąc spacerować, wąchać i poznawać, a na końcu ułożyć się wygodnie w cieniu i być głaskanym przez ludzi. Same pchały się pod ręce i na kolana. Te kilka chwil mogły być w końcu w centrum uwagi.
Dzieci przynosiły nam koce, karmę oraz inne dary, za co ogromnie dziękujemy!

Z pewnością nasza wizyta w Piaskach była atrakcją oraz oderwaniem od schroniskowej codzienności dla czworonogów.

Jest to również wspaniały sposób, aby zapoznać się z psem poza schroniskiem. Cała piątka naszych reprezentantów szuka domu! Świetnie znieśli jazdę samochodem, polubili kontakty z ludźmi oraz dziećmi!

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają