Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Gala projektu Średni Obywatel Duża Sprawa – w roli głównej Pikuś

Gala projektu Średni Obywatel Duża Sprawa - w roli głównej Pikuś

7 czerwca jeden z naszych podopiecznych wystąpił na gali projektu „Średni Obywatel Duża Sprawa” jako przedstawiciel wszystkich skrzywdzonych i porzuconych przez człowieka zwierząt. Był to Pikuś, nasza schroniskowa pociecha, która przybyła do nas z dziurą w tchawicy. Pikuś bezwstydnie, a także z pełną kulturą zaprezentował się na scenie przed publicznością. Nagrodzony brawami dumnie i pełen spokoju zszedł ze sceny. Stał się nasza prawdziwa gwiazdą ;)

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają