Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Spotkanie
w Przedszkolu
w Piaskach

Spotkaniew Przedszkoluw Piaskach

W dniu 29.10.2015 odwiedziliśmy również Miejsko-Gminne Przedszkole w Piaskach. Króciutko opowiedzieliśmy skąd jesteśmy i czym się zajmujemy – resztę spotkania zorganizowała Isia, która chętnie poznawała dzieci i dawała się im pogłaskać.

Spotkanie zorganizowane było z okazji trwającej w przedszkolu zbiórki na rzecz naszych psiaków.
Naszymi reprezentantkami były dwie wolontariuszki: Żaneta Winiarczyk oraz Sylwia Hołda wraz z podopieczną schroniska w Krzesimowie – suczką Isią.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają