Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Spotkanie w S.O.
Szkolno-Wychowawczym
w Kozicach Dolnych

Spotkanie w S.O.Szkolno-Wychowawczymw Kozicach Dolnych

Dnia 20 listopada 2015 roku zawitaliśmy do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kozicach Dolnych. Ośrodek był zaangażowany w wielką piasecką zbiórkę dla Krzesimowa. Młodzież bardzo chętnie i entuzjastycznie przywitała pieska oraz zajmowała się nim z uwagą, a zarazem z ogromną delikatnością.

Po raz kolejny zobaczyliśmy, że los zwierząt nie jest młodzieży obojętny, a przebywanie z czworonogami dodaje blasku i radości do codziennego życia.
Ośrodek odwiedziła nasza wolontariuszka Sylwia Hołda wraz z małą sunią – szczeniakiem Dusi.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają