Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Spotkanie w
Przedszkolu „Aniołek”
w Łęcznej

Spotkanie wPrzedszkolu "Aniołek"w Łęcznej

22 stycznia 2016 roku odwiedziliśmy Niepubliczne Przedszkole „Aniołek” w Łęcznej wraz z naszą podopieczną Larą. Sunia wraz z wolontariuszką Sylwią podziękowała osobiście dzieciom za zebrane przez nich dary dla czworonogów z krzesimowskiego schroniska. Podczas wizyty oczywiście wszyscy mogli zapoznać się z Larą. Sunia domagała się pieszczot, a dzieci nie skąpiły jej uwagi.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają