Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Spotkanie w
Szkole Podstawowej
w Jawidzu

Spotkanie wSzkole Podstawowejw Jawidzu

11 grudnia 2015 roku zawitaliśmy do Szkoły Podstawowej im. H. Ch. Andersena w Jawidzu z okazji akcji Świąteczna Paka Dla Zwierzaka. Uczniowie zebrali karmę i różne akcesoria dla naszych podopiecznych. Podczas wizyty wytłumaczyliśmy uczniom co powinni zrobić, gdy spotkają na swojej drodze obcego, zbłąkanego psa. Uświadomiliśmy ich również, że nie wszystkie psy są tak przyjaźnie nastawione w stosunku do nowo poznanych im ludzi, jak sunia z którą przyjechaliśmy . Gorąco dziękujemy wszystkim za przekazane nam dary i uczestnictwo w spotkaniu! Nasze schronisko reprezentowała sunia Lara wraz z wolontariuszka Sylwią Hołdą.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają