Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Spotkanie w
Szkole Podstawowej
w Zawieprzycach

Spotkanie wSzkole Podstawowejw Zawieprzycach

11 grudnia 2015 roku przyjechaliśmy do Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zawieprzycach. Sunia reprezentująca na spotkaniu resztę naszych schroniskowych czworonogów przywitała wszystkich zebranych na sali merdając ogonem. Opowiedzieliśmy dzieciom o schronisku, o tym jak i skąd do nas trafiają oraz jak się nimi opiekujemy. Wytłumaczyliśmy również, że posiadanie psa to nie tylko przyjemność, ale również ogromna odpowiedzialność i obowiązek na wiele lat.
Ogromnie dziękujemy szkole za przekazane nam dary i uczestnictwo w spotkaniu!
Nasze schronisko reprezentowała sunie Lara wraz z koordynatorką wolontariatu Sylwią Hołdą.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają