Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Spotkanie
w Przedszkolu nr 1
w Łęcznej

Spotkaniew Przedszkolu nr 1w Łęcznej

8 lutego odwiedziliśmy wraz z Larą Przedszkole nr. 1 W Łęcznej. Lara, która przyjechała podziękować dzieciom za przeprowadzoną zbiórkę darów na rzecz schroniska spisała się doskonale. Przy okazji spotkania przeprowadziliśmy pogadankę na temat życia zwierząt w schronisku i właściwej opieki nad nimi. Dzieci dowiedziały się też, jak zachować się w sytuacji kontaktu z nieznajomym psem oraz co zrobić w przypadku zaginięcia pupila.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają