Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Spotkanie
w Przedszkolu nr 3
w Łęcznej

Spotkaniew Przedszkolu nr 3w Łęcznej

08 lutego odwiedziliśmy wraz z Larą Przedszkole nr. 3 w Łęcznej. Celem spotkania było kształtowanie postaw humanitarnych w stosunku do zwierząt. Podczas pogadanki dzieci wzbogaciły wiedzę na temat życia i zwyczajów jakie mają psy. Dzieci dowiedziały się, jak prawidłowo opiekować się w domu swoimi pupilami, czym je należy karmić, oraz jaką postawę należy przyjąć w razie ataku nieznanego/agresywnego psa.

Lara swoim urokiem i przyjaznym usposobieniem w czasie wizyty w przedszkolu wielu dzieciom pomagała przezwyciężyć lęk przed zwierzętami. Spotkaniu towarzyszyło przekazanie karmy dla potrzebujących piesków.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają