Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Spotkanie
w Szkole Podstawowej nr 17
w Lublinie

Spotkaniew Szkole Podstawowej nr 17w Lublinie

Dnia 17.11.2015 roku nasze psiaki brały udział w zajęciach edukacyjnych dla dzieci z klas pierwszych, przeprowadzonych przez grupę gimnazjalistek. Podczas zajęć dziewczyny tłumaczyły w jaki sposób należy troszczyć się o zwierzęta oraz promowały adopcje zamiast kupowania zwierząt. Elementem ich inicjatywy była także zbiórka na rzecz naszego schroniska. Akcja przeprowadzona została pod okiem Fundacji Działań Edukacyjnych KReAdukacja.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze spotkania oraz z faktu, że młodzi ludzie nie patrzą z obojętnością na losy zwierząt!

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają