Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Spotkanie
w Szkole Podstawowej
w Januszówce

Spotkaniew Szkole Podstawowejw Januszówce

27 listopada 2015 roku odwiedziliśmy Szkołę Podstawową im. Bolesława Prusa w Januszówce, z okazji akcji Świąteczna Paka Dla Zwierzaka, zorganizowanej specjalnie dla naszych podopiecznych. Dzieci wysłuchały informacji na temat naszego schroniska, psów i ich losów. Dowiedziały się, że każdy psiak ma swój własny, niepowtarzalny charakter – tak samo jak i my. Największym zainteresowaniem jednak cieszyła się Lara, która śmiało, ale zarazem delikatnie bawiła się z uczniami.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów akcji. Dzieci podarowały nam sporo psich smakołyków. Serdecznie dziękujemy!
Nasze schronisko reprezentowała sunia Lara wraz z wolontariuszkami – Żanetą Winiarczyk oraz Sylwią Hołdą.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają