Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Spotkanie
w Szkole Podstawowej
w Spiczynie

Spotkaniew Szkole Podstawowejw Spiczynie

Dnia 27 listopada 2015 roku zawitaliśmy do Szkoły Podstawowej w Spiczynie. Uczniowie zebrali się na sali gimnastycznej, aby wysłuchać kilku słów na temat schroniska i naszych psiaków. Główną atrakcją zdecydowanie stała się Lara, która z wielką ochotą bawiła się ze wszystkimi nowo poznanymi jej osobami.

Byliśmy pod ogromnym wrażeniem widząc ilość darów zebranych dla naszego schroniska przez szkolę z okazji akcji Paka Dla Bezdomniaka. Gorąco dziękujemy!
Nasze psiaki reprezentowała suczka Lara wraz z wolontariuszkami Żanetą Winiarczyk oraz Sylwią Hołdą.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają