Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Spotkanie
w Zespole Szkół
w Bystrzejowicach Pierwszych

Spotkaniew Zespole Szkółw Bystrzejowicach Pierwszych

20 listopada 2015 roku odwiedziliśmy i zaprezentowaliśmy się w Zespole Szkół im. Heleny Babisz w Bystrzejowicach Pierwszych. Szkoła zaangażowana była w wielką piasecką zbiórkę dla Krzesimowa. Opowiedzieliśmy krótko uczniom o schronisku, jego wartościach, codzienności oraz zaprezentowaliśmy najmłodszego z podopiecznych – 3 miesięczną sunię (córkę Dusi). Spotkanie było podzielone – jedna część przeznaczona została dla dzieci z przedszkola, druga dla klas starszych. Dzieci zadawały mnóstwo pytań i były zainteresowane sprawami schroniska.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za zainteresowanie się naszym schroniskiem i szerzeniem wśród dzieci oraz młodzieży wrażliwości na zwierzęce losy.
Schronisko reprezentowała sunia, która swoim urokiem roztapiała wszystkie serca oraz wolontariuszka Sylwia Hołda.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają