Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Zbiórka darów rzeczowych na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie

Zbiórka darów rzeczowych na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie

Zbiórka organizowana na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie przez Wydziałową Radę Samorządu Studenckiego Wydziału Agrobioinżynierii oraz Studenckie Koło Naukowe Leśników UP w Lublinie, trwała od 8 do 10 czerwca. Ostatniego dnia zbiórki zabraliśmy kilka z naszych psiaków, aby zachęciły ludzi do pomocy! :) Mamba, Pikuś oraz Panczita spisali się na medal. Byli prawdziwą atrakcją i świetnie reprezentowali innych naszych podopiecznych. Również i dla nich była to niezapomniana przygoda, a także szansa na poznanie różnych zapachów oraz pokazanie się światu. Psiaki świetnie się bawiły i wzbudziły mocne zainteresowanie.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają