Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Zimowa zbiórka
organizowana przez
IVSA Lublin

Zimowa zbiórka organizowana przez IVSA Lublin

W dniach 3 oraz 4 grudnia 2015 roku odbyła się IV Zimowa Zbiórka na rzecz Schroniska w Krzesimowie organizowana przez IVSA Lublin oraz Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. 3 grudnia, czwórka naszych podopiecznych reprezentowała schronisko oraz polecała się do adopcji. Udało zebrać się ponad 300 kg karmy, ryż, kaszę, około 25 kg makaronu, OLBRZYMIE ilości koców, kołder, ręczników, poduszek, słomę, a także bardzo dużo misek, smyczy, obróżek i zabawek.

O zbiórce było mówione w radiu oraz w Panoramie Lubelskiej.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcje!

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają