Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Pierwszy Świdnicki Zwierzopiknik z udziałem psów z Krzesimowa

W dniu 4.10.2015 na Placu Konstytucji 3 Maja w Świdniku odbył się pierwszy Świdnicki Zwierzopiknik.

Pierwszy Świdnicki Zwierzopiknik z udziałem psów z Krzesimowa

Wzięły w nim udział psiaki z naszego schroniska. Czworonogi wyróżniały się pięknymi, czerwonymi chustami na szyjach i wzbudzały ogromne zainteresowanie.

Nasi podopieczni byli cały czas uśmiechnięci i dawali mnóstwo radości odwiedzającym. Psiaki dokazywały i bawiły się ze sobą, po czym na koniec zgodnie odpoczywały leżąc obok siebie.

Niektórzy przedstawiciele naszego Krzesimowskiego schroniska przykuli uwagę na tyle, że zostali w kilku następnych dniach adoptowani.

Mamy nadzieję, że uda nam się brać udział w wielu tego typu akcjach i imprezach.
Do zobaczenia na następnym pikniku!

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają