Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Pieski do adopcji

czekają na nowego przyjaciela, nowy dom, nowe i lepsze życie

Szogun

Szogun

Szogun to nasz schroniskowy wilczur. Przepiękny psiak, o szorstkiej, wilczej sierści oraz łagodnym psim usposobieniu. Jego zachowanie wcale na to nie zgrywa się z jego wiekiem. Jest to pies żywy i radosny w prawie każdym momencie swojego życia. Uwielbia zabawę i pieszczoty. Otwarty i ufny psiak, który mamy nadzieję, znajdzie dom na starość.

Broda

Broda

Broda, czyli dostojny panicz. Broda to przemiły pies o pięknych kasztanowych oczach. Jest dostojny i poważny… do czasu aż nie zacznie się go głaskać i drapać. Wtedy wychodzi z niego prawdziwe oblicze pieszczocha. Broda przypomina nam troszkę jamnika szorstkowłosego, a imię odziedziczył po jakże okazałej, męskiej brodzie. Broda czeka na swojego kompana w schronisku.

Kapitan

Kapitan

Przed Państwem Kapitan – pies, który nie zaufał jeszcze w pełni człowiekowi. Kapitan ‘wita’ ludzi szczekaniem, jednak nie jest w stosunku do nich agresywny. Nie podchodzi do obcych na mniejszą odległość niż 1 metr – wiąże się to również z tym, że Kapitan niechętnie daje się głaskać. To pies, który całe swoje życie spędził w schronisku i potrzebować będzie odpowiedniej socjalizacji. Jednak szczerze wierzymy w to, że przy odrobinie pracy oraz miłości Kapitan stanie się wspaniałym towarzyszem.

Pedro

Pedro

Pedro to psiak pochodzący z Urszulina. Plątał się w okolicach zakonu. Pedro jest na razie zdystansowany, ale powoli przyzwyczaja się do nowej rzeczywistości. Jest ostrożny jeżeli chodzi o zaufanie w stosunku do człowieka, ale pomimo wszystko po paru minutach ciekawość bierze górę, przełamuje się i podchodzi. Pedro chętnie zaprzyjaźni się z nowym właścicielem i będzie jego wizytówką, bo jest bardzo urodziwym stworzeniem.

Togo

Togo

Wiek: 05.2008 Płeć: Pies Wielkość: Średni W schronisku od: 13.05.2010 Pochodzi ze Świdnika

Czaruś

Czaruś

Wiek: 05.2008 Płeć: Pies Wielkość: Średni W schronisku od: 13.05.2010 Pochodzi ze Świdnika

Chester

Chester

Tym razem do adopcji siebie oraz innych naszych psiaków zaprasza Chester. :) To nasz piesek o bardzo wesołym usposobieniu. Do tego wszystkiego w swoim zachowaniu nie jest nachalny, a wręcz spokojny i opanowany. Chester nie szczeka z byle powodu, za to z byle powodu się uśmiecha i macha ogonem. Nie ma problemów w nawiązywaniu kontaktów. To pies o wielkim sercu

Gucio

Gucio

W naszym schronisku, jednym z najbardziej żywiołowych psów, jest zdecydowanie Gucio. :) Ma masę wigoru. Uwielbia się bawić, biegać, zaczepiać, ganiać – wszystko co wymaga wysiłku fizycznego, a także intelektualnego – wąchać, tropić, odkrywać. Trzeba jednak wiedzieć, że Gucio szybko się nakręca i jego przyszły właściciel musi mieć sporo siły oraz stanowczości w jego wychowaniu. To bardzo przyjazny pies, który potrzebuje człowieka i jasno wyznaczonych granic. Zdecydowanie szukamy ludzi, którzy są w stanie zapewnić temu psu codzienną dawkę ruchu.

Chojrak i Bystrzak

Chojrak i Bystrzak

Chojrak i Bystrzak, czyli nasi schroniskowi bracia bliźniacy. Pomimo niezwykłej urody nie mają jakoś szczęścia i do tej pory nikt ich nie wypatrzył. Dlaczego?

Baruś

Baruś

Baruś to pies, który ma jeszcze pewne problemy z zaufaniem w stosunku do człowieka. Nie przejawia agresji, lecz nie jest też zbyt otwarty – do obcych osób podchodzi z dużą rezerwą i bariera znika dopiero po dłuższym kontakcie, kiedy Baruś już upewni się, że nie stanowimy dla niego zagrożenia. Początkowo współpraca z nim może być ciężka, bowiem unika człowieka i przygląda mu się z daleka, zanim zdecyduje się zaryzykować i podejść. Tę swego rodzaju „nieśmiałość” nie należy traktować jako wrodzoną cechę osobniczą. Pies z pewnością przekona się do swojego właściciela, gdy tylko ten da mu taką szansę.

Rudas

Rudas

Rudas to grzeczny i miły pies jednak do człowieka podchodzi bardzo ostrożnie. W jego postawie widać wielką chęć i zainteresowanie nową osobą jednak jest to zakłócane przez niepewność jaką żywi on do ludzi. Rudas nie wykazuje agresji jednak potrzebuje on cierpliwości, opanowania i spokoju, dzięki któremu powoli się przełamuje w bezpośrednich kontaktach. Rudas na obce i niepewne sytuacje reaguje szczekaniem, jest to jego komunikat o tym jak się czuje. Wszystkie te zachowania wymagają od nowego opiekuna wiele miłości i spokoju jaką musi ofiarować przepięknemu Rudaskowi. Rudas, gdy tylko zaufa swojemu nowemu właścicielowi, będzie cudownym i wiernym przyjacielem, a przede wszystkim szczęśliwym psem.

Rex

Rex

Rex to psiak, który kocha i obdarza ciepłem wszystkich wokół. Świat jest dla niego królestwem radości, a każda chwila dobra na zabawę z człowiekiem. Wesoły, ufny – śmiało poznaje nowe osoby, lgnie do nich i uwielbia jak się go przytula. Szybko nawiązuje kontakt, jest otwarty i przyjazny.

Ostry

Ostry

Ostry to pies w typie amstaffa. Imię przyjął ze względu na fakt, iż niekoniecznie lubi dzielić swoje terytorium z innymi czworonogami. Jest agresywny w stosunku do innych zwierząt, jednak nie okazuje agresji wobec ludzi. To pies, który swoje emocje przekierowuje na gryzienie – uwielbia gryźć i szarpać z kimś piłki, gałgany itp. Polecamy go osobom z doświadczeniem. Zdecydowanie trzeba mieć rękę do takiego psa i świadomość, że jego agresja względem innych zwierząt czasem może źle się skończyć. Ostry to bardzo silny pies.

Kolak

Kolak

Kolak to piękny pies o dostojnym wyglądzie. W schronisku od 2012 roku. Jego zachowanie zdecydowanie nie wskazuje na jego wiek. Uwielbia biegać i szaleć. Przy pierwszym spotkaniu z reguły nie daje się od razu dotknąć i pogłaskać. Chyba, że ma się coś dobrego do jedzenia – wtedy Kolak jest w stanie zbliżyć się i zaprzyjaźnić z dopiero co poznanym człowiekiem. Trochę brakuje mu pewności siebie i zaufania do nowych ludzi. Kolak jest wiernym i wesołym psem, który dla swojego właściciela zrobi wszystko.

Brus

Brus

Brus to spory pies, który ma przyjaźnie nastawioną do człowieka postawę. Brus nie warczy i daje się do siebie zbliżyć. Problemy natomiast zaczynają się przy próbie wykonania podstawowych czynności pielęgnacyjnych, takich jak czesanie czy obcinanie pazurów. Brus to długowłosy psiak dlatego tez najlepiej aby zajęła się nim doświadczona i odpowiednia osoba.

Brutus

Brutus

A oto nasz 9 miesięczny ‘wariat’ ;) Brutus jest silnym i bardzo żywym psem. Praktycznie się nie męczy, a każda ilość zabaw i szaleństw jest niewystarczająca. Brutus także szybko się ekscytuje. Zaczepia wszystkich dookoła i musi być w centrum uwagi. Właśnie z tego powodu często szczeka przez kraty swojego boksu, zaczepiając przechodzących obok. Liczymy na to, że znajdą się ludzie, którzy pokochają Brutusa i zapewnią mu codzienną dawkę ruchu.

Bono

Bono

Bono to spokojny pies. Opanowany, nie nachalny i przyjaźnie nastawiony do człowieka oraz innych psów. Bono jest inteligentnym psiakiem, który chciałby starość przeżyć w domu z kochającymi go ludźmi. Chcemy aby przyszła rodzina zapewniła mu spokojne spacery, popołudniowe drzemki i gryzienie kości – w pełni na to zasługuje.

Reno

Reno

Reno jest dobrze wychowanym psiakiem o pokojowym nastawieniu. Spokojnie reaguje na towarzystwo innych psów. Mimo dużego już doświadczenia i późnego wieku, nadal sprawnie uczy się nowych rzeczy, pozostaje ciekawym świata, jest mądry i bystry. To prawdziwy łasuch na przysmaki, za które łatwo daje się przekupić – uwielbia je tak samo, jak głaskanie. Nie wykazuje lęku, ani agresji.

Prezes

Prezes

Wiek: 07.2011 Płeć: Pies Wielkość: Mały W schronisku od: 09.07.2014 Pochodzi ze Świdnika

Fredi

Fredi

Fredi ma w sobie domieszkę owczarka collie – spójrzcie na jego smukły pysk. Psiak trafił do schroniska pogryziony przez inne psy. Jest psem uległym i posłusznym, zarówno wobec innych psów jak i ludzi.

Diego

Diego

Przedstawiamy Państwu Diego, psa który jeśli mógłby kłaniałby się do stóp za każdym razem gdy widzi człowieka. Diego żywi do ludzi bardzo pozytywne emocje, z którymi wręcz nie może sobie poradzić bo czasami co ś blokuje go aby wyjść ze swojego domku-boksu na zewnątrz do człowieka. Zapewne jest to kwestia czasu aby przezwyciężył swoje lęki i emocje. W każdym bądź razie Diego to kochany pies, domagający się pieszczot. Uwielbia również się bawić (gdy już uda mu się postawić ten wielki krok na zewnątrz ;). Diego ma około 3 lata.

Frodo

Frodo

Frodo jest zdystansowanym, starszym psem. Jest bardzo opanowany i bezkonfliktowy w stosunku do innych czworonogów. Szybko przekonuje się do człowieka. Pozwala się wtedy głaskać, ale nie domaga się pieszczot. Źle znosi dotyk szczotki, reaguje agresją.

Dafi

Dafi

Dafi to mały szorstkowłosy kawaler. Pomimo 8 lat ma trochę szczenięce usposobienie. Lubli być głaskany i przytulany.

Tajson

Tajson

Psiak jest bardzo ciekawski, inteligentny i cieszy się na widok człowieka. Na wybiegu uwielbia obwąchiwać wszystkie kąty.

Black

Black

Jest dużym psiakiem z opanowanym charakterem. Nowo poznanym da się głaskać, spokojnie przy tym wyłapując nowe zapachy.

Pucuś

Pucuś

Pucuś to piesek o słodkim wyrazie pyszczka – powoduje to jego mała waga zgryzu (jak widać na zdjęciach nie przeszkadza mu to zupełnie w chrupaniu). Pucuś jest przesympatycznym psem, który jak większość naszych schroniskowych podopiecznych lgnie do człowieka w poszukiwaniu czułości i uczuć. Pucek jest wykastrowany i gotowy do adopcji. Czy ten senior zazna w swoim życiu chociaż troszeczkę miłości?

Orlen

Orlen

Ten 7-mio letni panicz jest oazą spokoju i cierpliwości. Orlen uwielbia ludzi, gdyby mógł nigdy by się nie rozstawał z człowiekiem i pilnował go krok w krok. Orlen jest niesamowitym. To aż dziwne, że pies z tak cudownym charakterem jest wciąż skazany na schroniskową rzeczywistość. Orlen zasługuje na dom i człowieka, dla którego będzie aniołem stróżem.

Mefisto

Mefisto

Wspaniały, piękny, dostojny, radosny, energiczny, kochany… Można użyć miliona określeń dla tego psiaka, a i tak nie jesteśmy w stanie w pełni opisać Wam jak cudowne jest to stworzenie. Mefisto to duży pies w typie doga niemieckiego. W boksie roznosi go energia, a gdy wychodzi na wybieg biega, skacze i cieszy się z tych chwil ‚wolności’. Zrobienie mu kilku zdjęć wymagało od nas nie lada trudu bo Mefisto najzwyczajniej w świecie nie miał czasu na takie ‚głupoty’. Cudowny pies dla całej rodziny.

Kłapouchy

Kłapouchy

Kłapouchy to pies, który miał spore problemy z ludzką bliskością. Gdy człowiek był blisko – od razu chował się. Wychodził dopiero po pewnym czasie, gdy siadało się obok jego budy, jednak nie czuł się wtedy swobodnie w 100%. Bardzo ciekawią go za to inne psy. Lgnie do nich, albo żeby je powąchać, albo na nie naszczekać – każdy kontakt z psem go interesuje, dlatego też trafił do boksu z dwoma oswojonymi i przyjaznymi suczkami. Zagranie to okazało się sukcesem. Dziś Kłapouchy jest bardziej otwarty na kontakty z ludźmi. Nie chowa się w budzie, zaczął wychodzić na wybiegi. Jeszcze zdarza mu się szczekać na obcych przez kraty oraz nie daje się dotykać nowo poznanym, ale wierzymy, że to się zmieni gdy tylko ktoś pokocha naszego Kłapouchego. Z Kłapouchym na pewno będzie trzeba popracować, aby bardziej zaufał człowiekowi, co jak najbardziej jest możliwe. Podczas oswajania delikatnie i niepewnie je smakołyki z ręki i powoli daje się przekonać do człowieka.

Wilk

Wilk

Wiek: 02.2006 Płeć: Pies Wielkość: Duży W schronisku od: 16.02.2011 Pochodzi ze Świdnika

Azor

Azor

Azor to kompan Kory, który wraz z nią przyjechał z Urszulina po przebytej kwarantannie. O Azorze również zapomniano i tak oto trafił do naszego schroniska. Azor to żywiołowa iskierka. Podczas oględzin pomimo, iż się starał stać spokojnie to widać było zniecierpliwienie i chęć eksploracji nowego terenu. Azor jest otwarcie nastawiony do człowieka. Chciałby się bawić a zaraz domaga się pieszczot. Ten żywiołowy psiak jest bardzo pogodny i wesoły, zdecydowanie ma zadatki na psa rodzinnego, który z chęcią swoje popołudnia spędzi nie na drzemce a odpowiedniej dawce zabaw i ruchu.

Roki

Roki

Roki przyjechał do nas z silnym paraliżem tylnych łap. Leczenie przyniosło korzyści, ponieważ Roki odzyskał siły i znów potrafi chodzić. Nie jest już sprawny tak jak młody pies – częściowo ze względu na swój wiek, częściowo ze względu na przebytą chorobę – jednak jego dusza zdecydowanie odzwierciedla duszę młodego psa. Roki jest wiecznie uśmiechniętym i radosnym psem. To jeden z najbardziej zadowolonych i optymistycznych psów w schronisku. Mamy nadzieje, że znajdzie się ktoś kto z chęcią zaopiekuje się Rokim na starość.

Dino

Dino

Dino to dorosły pies, w którym wciąż jednak tętni szczenięca dusza. Bardzo łatwo wpada w stan ekscytacji, jest niezwykle żywy, radosny i ufny. Łasy na pieszczoty, jest w stanie usiedzieć w miejscu tylko wtedy, gdy ktoś go głaszcze. Ze względu na swój młodzieńczy temperament warto by trafił do ludzi prowadzących w miarę aktywny tryb życia i którzy chcą, by pies wskakiwał im z szaloną radością na ręce za każdym razem, gdy ich zobaczy.

Misiek

Misiek

Misiek to jeden ze starszych mieszkańców naszego schroniska. Już trafiając tutaj był dziadziem. Nogi odmawiają już posłuszeństwa, słuch też już nie ten… Ale Misiek ma w sobie ogromną wolę życia! On ciągle wierzy, że pewnego dnia ktoś go stąd zabierze na resztę jego dni.

Roni

Roni

Wiek: 10.2006 Płeć: Pies Wielkość: Duży W schronisku od: 01.10.2014 Pochodzi ze Świdnika

Nero

Nero

Nero to pies, który nie potrafi usiedzieć w miejscu. Zamknięty w boksie czasem zawodzi, szczególnie gdy po wybiegu biegają inne psiaki. Dwa kilkunastominutowe spacery dla niego to zdecydowanie za mało.

Supełek

Supełek

Swoje imię otrzymał po obroży, a raczej kawałku sznurka z metalowym kółeczkiem (zdjęcie w albumie), który zaciśnięty był wokół szyi skrajnie za ciasno… Supełek pochodzi z gm. Piaski. Przy zgłoszeniu poinformowano nas, że pies jest agresywny. Supełek co prawda ostrożnie podchodzi do ludzi, na początku tylko wyglądając przez budę, ale nawet nie warczy na chęć kontaktu. Bardzo chętnie wącha się z innymi psami i chce dołączyć do zabawy z nimi. To bardzo towarzyski psiak – gdy wyjdzie się z jego boksu cicho płacze i ewidentnie nie chce zostawać sam. Supełek jest małym pieskiem, który potrzebuje ludzi, aby mógł nabrać do nich pełnego zaufania, którego w tym momencie jeszcze troszeczkę mu brakuje.

Romek

Romek

Romek – pies torpeda, który zaraża swoim optymizmem, uśmiechem i pogodnym nastawieniem. Jest przemiłym, młodym psem, do tego pięknie umaszczonym. Wszędzie go pełno, jest energiczny i nie może usiedzieć w miejscu.

Łatek

Łatek

Wiek: 12 lat Płeć: Pies Wielkość: Duży W schronisku od: 02.2012 Pochodzenie: Józefów nad Wisłą

Struś

Struś

Wiek: 4,5 roku Płeć: Pies Wielkość: Duży W schronisku od: 06.2012 Pochodzenie: Leopoldów

Sadzuś

Sadzuś

Wiek: 02.2010 Płeć: Pies Wielkość: Mały W schronisku od: 12.02.2011 Pochodzi ze Świdnika

Nelson

Nelson

Nelson to pies, którego wielkie kochające serce mieści się w niewielkim ciele. Nelson jest oazą spokoju. Jest to wyjątkowo łagodny pies, który umie podstawowe psie czynności takie jak chodzenie na smyczy. Na naukę dla Nelsona jest już za późno jednak sprawdzi się on jako poczciwy kanapowiec. Nelson jest bardzo grzeczny i wesoły, będzie on świetnym psem rodzinnym. Toleruje inne psy i uwielbia wszystkich ludzi. Nelson nie wykazuje agresji ani lęków. Czy tak poczciwy i wspaniały pies znajdzie swój kąt u boku rodziny, która go pokocha? Nelson czeka na ten dzień.

Lucky

Lucky

Lucky czyli 5-letni szczęściarz o oczach tak mądrych i pełnych uczuć, że patrząc na niego możemy odnieść wrażenie, iż patrzymy w oczy bratniej duszy. Lucky to majestatyczny pies o eleganckich manierach. Lucky nigdy nie wskoczy na człowieka celem przyozdobienia błotem ubrania czy też nie będzie się ocierał. Lucky natomiast będzie się bacznie przyglądał i gdy uzna, iż jesteśmy tego warci podejdzie ze stoickim spokojem, spuści głowę i nieśmiało poprosi o pogłaskanie… Lucky jest wykastrowany i gotowy do adopcji. Czeka na człowieka, przed którym będzie mógł się otworzyć już na zawsze.

Czarny

Czarny

Czarny jest psem, którego wygląd może niekiedy wprowadzać w błąd, ponieważ mimo bullowatego typu sugerującego mało przyjazną postawę, Czarny należy do bardzo otwartych i przyjaźnie nastawionych psów. Dorosły i opanowany, nie sprawia problemów charakteryzujących młode, rozszalałe podrostki. Nie wykazuje agresji wobec innych zwierząt, nie zaczepia ich przez kraty oraz żyje w zgodzie z Bel, z którym dzieli boks. Jest zatem szansa, że poradzi sobie również w bliskim kontakcie z innymi psami, z którymi ewentualnie miałby mieszkać. Uwielbia pieszczoty i garnie się do ludzi.

Koci ogon

Koci ogon

Wiek: 11.2010 Płeć: Pies Wielkość: Średni W schronisku od: 19.07.2011 Pochodzi ze Świdnika

Cygan

Cygan

Wiek: Płeć: Pies Wielkość: Średni W schronisku od: Pochodzi ze Świdnika

Galileo

Galileo

Galileo – piękny i inteligentny. Ma piękną, błyszczącą sierść, która nie filcuje się i nie wymaga skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Na początku jest trochę nieufny, ale szybko daje się przekonać do człowieka smakołykiem.

Wąż

Wąż

Wąż to psiak ze Strzyżewic (Osmolice I). Podejrzewamy, że psiak został kiedyś bardzo skrzywdzony przez człowieka. Stąd wzięło się jego imię – wąż, ponieważ czołga się w obecności człowieka ze strachu. Pomimo tego jest bardzo posłuszny i widać, że ogromnie potrzebuje głaskania, przytulania i wszelkiego kontaktu z człowiekiem. Psiak pragnie miłości dlatego przełamuje nawet swój strach, co objawia się właśnie podejściem do człowieka w pozycji czołgania się. Wąż nie jest ani trochę agresywny, a wręcz przeciwnie. Stara się zaufać każdemu, kogo poznaje. Chowa się między nogi lub kładzie łepek na ręku. Wąż natychmiast potrzebuje kochającego domu i tego, by właściciel udowodnił mu, że nie grozi mu już nic złego i mocno go pokocha.

Koniś

Koniś

Kolejna historia jakich wiele. Koniś to jeden ze szczeniaków znalezionych w lesie otaczającym schronisko. Reszta rodzeństwa znalazła domy, a on nie miał tego szczęścia. A przecież to tak bezproblemowy pies…

Bruno

Bruno

Wiek: 6,5 roku Płeć: Pies Wielkość: Średni W schronisku od: 07.2012 Pochodzenie: Urszulin

Lisek

Lisek

Lisek to psiak o miękkim futerku, dla którego kontakt z człowiekiem jest ponad wszystkim. Uwielbia pieszczoty i zabawę. To pies bezproblemowy, otwarty, zawsze uśmiechnięty.

Dato

Dato

Wesoły, przyjazny i żywy – to właśnie Dato. Ma 6 lat i duszę szczeniaka. Pochodzi z gm. Cyców. Na wybiegu, skacze, biega, goni i zaprasza do zabawy.

Pikuś

Pikuś

Pikuś to nasz 5 letni koleżka, który pomimo swoich niewielkich rozmiarów nosi w sobie ogromne, ciepłe serce. Pikuś to słodki, mały chłopiec, który jest bardzo grzeczny, pokorny i zdecydowanie jego fanami będą osoby o umiarkowanie spokojnym charakterze, ceniące sobie ciepło rodzinnego ogniska. Ciepło, o którym Pikuś marzy. Łaciatek ma ok. 5 lat i mnóstwo pokładów miłości, które chciałby ofiarować może właśnie Tobie?

Ozon

Ozon

Wiek: 05.2006 Płeć: Pies Wielkość: Średni W schronisku od: 01.05.2007 Pochodzi ze Świdnika

Witalis

Witalis

Witalis to nieduży psiak pochodzący z gminy Cyców. Jest bardzo sympatycznym psem. Chętnie podchodzi do człowieka domagając się pieszczot, aczkolwiek nie jest natrętny w swoim zachowaniu. Nie wdaje się w awantury z innymi kolegami i koleżankami. Witalis będzie idealnym przyjacielem dla ludzi, którzy szukają spokojnego i stonowanego psiaka.

Wigo

Wigo

Wigo pochodzi ze Świdnika. Ma spokojny charakter, jednak czasem miewa problemy w dogadywaniu się z innymi psami. W stosunku do ludzi, Wigo jest grzeczny, zaciekawiony i ma przyjazne nastawienie. Gdy wchodzi się do jego boksu, pierwsze co robi to dokładnie obwąchuje człowieka. Pragnie uwagi, ale czasem woli po prostu długie wylegiwanie się w swojej budzie. Dobrze będzie czuć się zarówno w bloku jak i w domku z ogrodem.

Drewniak

Drewniak

Drewniak jest naszym małym Panem do przytulania. Bardzo pewny siebie i znający swoją wartość pies, który lubi pieszczoty i zabawy. Drewniak ma długą gęstą sierść, która nie ma skłonności do filcowania się czy zaplątywania, jednak przyszły właściciel psa, powinien mu ją regularnie czesać. Drewniak lubi być w centrum uwagi. To wspaniały kandydat na towarzysza i najlepszego przyjaciela.

Bluszcz

Bluszcz

Bluszcz trafił do schroniska jako półroczny szczeniak. Swoje imię zawdzięcza temu, że będąc mały, potrafił przytulać się do ludzkich nóg i obejmować je łapkami, zupełnie jak bluszcz owija się wokół kijka. :)

Akito

Akito

Akito to pies o bardzo ciekawym umaszczeniu. Piesek błąkał się po lesie, aż został przywieziony do nas. Miał mnóstwo kleszczy. Na razie jest nieco zdystansowany, ale nie wykazuje agresji ani w stosunku do człowieka ani w stosunku do innych psów. Po chwilowej obserwacji podchodzi i daje się bez problemu głaskać i wykonywać przy sobie zabiegi pielęgnacyjne. Mieszka w boksie z suczką Fusią.

Ucho

Ucho

Wiek: 05.2006 Płeć: Pies Wielkość: Średni W schronisku od: 10.09.2006 Pochodzi ze Świdnika

Pręguś

Pręguś

Pręguś w naszym schronisku nie wdaje się w konflikty z innymi podopiecznymi. Odznacza się dużym opanowaniem i dojrzałością. Jest przyjazny, otwarty na kontakty – reaguje na ludzi bez lęku czy agresji. Ciekawski, z żywym zainteresowaniem reaguje na nowe zjawiska. Pragnie stabilizacji u boku ukochanego człowieka.

Dziki

Dziki

Dziki dzik :) Żadne z tych określeń nie zgadza się z prawdziwym Dzikim o jakim dzisiaj chcielibyśmy napisać. Dziś 2-letni Dziki swoje imię dostał na samym początku swojego pobytu u nas, gdyż początkowo zachowywał się po prostu… dziko. Nikt nie mógł do niego podejść ani pogłaskać. Dzisiaj Dziki to zupełnie inny pies. Ciekawski i wesoły pokazał nam jak przyjaznym psem prawdziwie jest. Dziki jednak w kontaktach z obcymi ludźmi jest nieśmiały i wymaga cierpliwości oraz czasu aby go do siebie przekonać. Nie ma natomiast problemu z osobami, które już dobrze zna. Dziki będzie cudownym, otwartym psem, który chętnie podda się naukom i szkoleniu.

Bieluch

Bieluch

Bieluch był bardzo zestresowany nowym miejscem, ale robi postępy. Odważył się już nawet wychodzić na codzienne spacery po wybiegu. Bieluszek natychmiast potrzebuje człowieka, który go pokocha i odmieni jego los. Będąc z kochającym właścicielem, na pewno stanie się on najlepszym przyjacielem, przy okazji bardzo urodziwym. W stosunku do innych psów z którymi przebywa w boksie jest bezkonfliktowy. Nabrał już zaufania do większości schroniskowej załogi i czeka na nowy dom.

Misio

Misio

Misio to bardzo radosny i pełen wigoru piesek. Zdecydowanie nie zachowuje się jak ‘dojrzały, starszy’ pies – jest ciekawski, biega po całym wybiegu szukając interesujących go rzeczy. Jest sympatyczny i otwarty w stosunku do ludzi. Podchodzi do nich z pełnym zaufaniem oraz życzliwością.

Diablo

Diablo

To opanowany pies, który nie ufa jeszcze w pełni ludziom. Nie przejawia agresji ani leku. Diablo przy pierwszym spotkaniu woli obwąchiwać wszystkie kąty i bawić się ze swoim psim towarzyszem niż siedzieć z nowo poznanym człowiekiem. To pies szalenie inteligentny, który na pewno przywiąże się do swojego nowego właściciela i będzie jego stróżem do końca swych dni. Diablo przyjechał do nas z Piask.

Niko

Niko

Niko ma prawdopodobnie domieszkę husky – spójrzcie na ten piękny smukły pysk i gęstą, puszystą sierść. Uwielbia zwiedzać, swój czas na spacer zawsze spędza na wybiegu i nigdy nie siedzi w boksie.

Koko

Koko

Koko to pies w typie owczarka niemieckiego. Bardzo przyjazny i otwarty, a przy tym nienachalny, będzie wspaniałym członkiem rodziny, także z dziećmi.

Łajcik

Łajcik

Wiek: 12.2010 Płeć: Pies Wielkość: Mały W schronisku od: 03.12.2012 Pochodzi ze Świdnika

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają