Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Bolek

pies do adopcji

Bolek
  • Wiek: 10 lat
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Duży
  • W schronisku od: 06.2012
  • Pochodzenie: Cyców

Bolek ma prawie 10 lat i uroczy charakter. Jest cichym, opanowanym psem, który z zaciekawieniem podchodzi do człowieka, nawet gdy dzielą ich kraty… Bolek ładnie chodzi na smyczy i dogaduje się z innymi psami o podobnym charakterze. Bardzo dopomina się o uwagę człowieka szczekając, gdy ten przechodzi koło jego boksu. Czekamy, aż ktoś zechce zapewnić Bolkowi wspaniałą starość! 

Pamiętaj! Adoptując bierzesz odpowiedzialność za żywe zwierzę, które wymaga niezmiennej i codziennej troski, miłości, opieki.
Zwierzęta wydawane są wyłącznie osobom pełnoletnim.
Przy adopcji podpisywana jest umowa adopcyjna.

Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska pod numer 691 522 924.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają