Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Brutus

zwariowany i wesoły piesek do adopcji

Brutus
  • Urodzony: 12.2013
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: średni
  • W schronisku od: 04.08.2014

A oto nasz schroniskowy ‘wariat’ – Brutus jest silnym i bardzo żywym psem. Praktycznie się nie męczy, a każda ilość zabaw i szaleństw jest niewystarczająca. Brutus także szybko się ekscytuje i nakręca. Zaczepia wszystkich dookoła i musi być w centrum uwagi. Właśnie z tego powodu często szczeka przez kraty swojego boksu, zaczepiając przechodzących obok. Liczymy na to, że znajdą się ludzie, którzy pokochają Brutusa i zapewnią mu codzienną dawkę ruchu.

Pamiętaj! Adoptując bierzesz odpowiedzialność za żywe zwierzę, które wymaga niezmiennej i codziennej troski, miłości, opieki.
Zwierzęta wydawane są wyłącznie osobom pełnoletnim.
Przy adopcji podpisywana jest umowa adopcyjna.

Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska pod numer 691 522 924.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają