Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Czaruś

psy do adopcji

CzaruśCzaruś, to 9-letni, raczej mały pies. To dziwny przypadek. Kiedy jest w klatce, jest niezwykle agresywny. Szczeka i gryzie. Wypuszczony na wybieg, staje się dość spokojnym psem. Czasami mija człowieka jak powietrze, czasem można go zawołać i go pogłaskać, czasem pokazuje zęby, a czasem przychodzi sam i domaga się pieszczot. ‼️🆘📣CZARUŚ WRÓCIŁ Z ADOPCJI‼️🆘📣 „Dzień dobry. Jestem Czarus i właśnie teraz wracam do miejsca, z którego kilka miesięcy temu odszedłem. Przez te kilka miesięcy poczułem smak miłości, ale nie wiedziałem. że to jest coś złego. 🥺 Siedzę w samochodzie i patrzę na szybę, po której powoli spływają kropelki deszczu. Wiem, że to właśnie za miłość tam wracam . Ale czy da się kochać za mocno ? Nie pozwól mi stracić nadziei w miłość.”💔🍀 Cóż możemy powiedzieć, kiedy słowa nie chcą nam przejść przez gardło. Patrzymy na niego, a on pyta nas wzrokiem: „Dlaczego zabraliście mnie z domu, od mojej pani? Ja nie chcę tu znowu być! Chcę wracać!”‼️ Czaruś niestety wpadł w depresję.🥺 Nie reaguje nawet na Kamilę, z którą mieszkał przez kilka lat w jednym boksie. Kamila jest zdezorientowana, na próżno próbuje zwrócić na siebie jego uwagę. A on tępo patrzy w kierunku wyjścia ze schroniska i ożywia się za każdym razem, kiedy słyszy silnik nadjeżdżającego samochodu. Chyba ma nadzieję, że……😢 Nie prosimy – błagamy,🙏🙏 niech ktoś uratuje jego złamane serce.💔 Obraz może zawierać: pies, buty i na zewnątrz Obraz może zawierać: pies Obraz może zawierać: pies

Pamiętaj! Adoptując bierzesz odpowiedzialność za żywe zwierzę, które wymaga niezmiennej i codziennej troski, miłości, opieki.
Zwierzęta wydawane są wyłącznie osobom pełnoletnim.
Przy adopcji podpisywana jest umowa adopcyjna.

Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska pod numer 691 522 924.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają