Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Dato

Wesoły, przyjazny i żywy - pies do adopcji - Schronisko Krzesimów

Dato
 • Wiek: 6 lat
 • Płeć: Pies
 • Wielkość: Mały
 • Pochodzenie: Cyców
 • Wesoły, przyjazny i żywy – to właśnie Dato. Ma 6 lat i duszę szczeniaka. Pochodzi z gm. Cyców. Na wybiegu, skacze, biega, goni i zaprasza do zabawy. Bardzo rezolutny i ciekawski. Towarzyszy człowiekowi krok za krokiem. Gdy ktoś pokocha tego psiaka, z pewnością odwdzięczy się on lojalnością! 

  Pamiętaj! Adoptując bierzesz odpowiedzialność za żywe zwierzę, które wymaga niezmiennej i codziennej troski, miłości, opieki.
  Zwierzęta wydawane są wyłącznie osobom pełnoletnim.
  Przy adopcji podpisywana jest umowa adopcyjna.

  Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska pod numer 691 522 924.

  Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

  Jak możesz pomóc?

  nie da się opisać psiej wdzięczności

  Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
  Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
  Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

  Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
  Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
  32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

  Schronisko w Krzesimowie wspierają