Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Diego

wdzięczny, trzyletni, średni pies do adopcji

Diego
  • Wiek: 01.2013
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Średni
  • W schronisku od: 17.01.2015

Przedstawiamy Państwu Diego, psa który jeśli mógłby kłaniałby się do stóp za każdym razem gdy widzi człowieka. Diego żywi do ludzi bardzo pozytywne emocje, z którymi wręcz nie może sobie poradzić bo czasami coś blokuje go aby wyjść ze swojego domku-boksu na zewnątrz do człowieka. Zapewne jest to kwestia czasu aby przezwyciężył swoje lęki i emocje. W każdym bądź razie Diego to kochany pies, domagający się pieszczot. Uwielbia również się bawić (gdy już uda mu się postawić ten wielki krok na zewnątrz ;).

Pamiętaj! Adoptując bierzesz odpowiedzialność za żywe zwierzę, które wymaga niezmiennej i codziennej troski, miłości, opieki.
Zwierzęta wydawane są wyłącznie osobom pełnoletnim.
Przy adopcji podpisywana jest umowa adopcyjna.

Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska pod numer 691 522 924.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają