Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Galileo

Galileo - piękny i inteligentny pies do adopcji

Galileo
 • Wiek: ok. 6 lat
 • Płeć: Pies
 • Wielkość: Średni
 • W schronisku od: 02.2013
 • Pochodzenie: Fajsławice
 • Galileo – piękny i inteligentny. Ma piękną, błyszczącą sierść, która nie filcuje się i nie wymaga skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Na początku jest trochę nieufny, ale szybko daje się przekonać do człowieka smakołykiem. Wtedy pokazuje się z najlepszej strony – czeka grzecznie na ciasteczko, poddaje się pieszczotom, a nawet podaje łapę! Jest nienachalny, nie skacze, smakołyki bierze z ręki bardzo delikatnie. Psiak ma dobre relacje z koleżankami z boksu. Jest spokojny, opanowany, spacery spędza częściej na obwąchiwaniu terenu niż na zabawie.
  Galileo jest wykastrowany.

  Pamiętaj! Adoptując bierzesz odpowiedzialność za żywe zwierzę, które wymaga niezmiennej i codziennej troski, miłości, opieki.
  Zwierzęta wydawane są wyłącznie osobom pełnoletnim.
  Przy adopcji podpisywana jest umowa adopcyjna.

  Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska pod numer 691 522 924.

  Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

  Jak możesz pomóc?

  nie da się opisać psiej wdzięczności

  Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
  Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
  Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

  Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
  Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
  32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

  Schronisko w Krzesimowie wspierają