Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Gucio

żywiołowy i wesoły pies do adopcji

Gucio
  • Urodzony: 09.2011
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: duży
  • W schronisku od: 20.09.2012

W naszym schronisku, jednym z najbardziej żywiołowych psów, jest zdecydowanie Gucio. :) Ma masę wigoru. Uwielbia się bawić, biegać, zaczepiać, ganiać – wszystko co wymaga wysiłku fizycznego, a także intelektualnego – wąchać, tropić, odkrywać. Trzeba jednak wiedzieć, że Gucio szybko się nakręca i jego przyszły właściciel musi mieć sporo siły oraz stanowczości w jego wychowaniu. To bardzo przyjazny pies, który potrzebuje człowieka i jasno wyznaczonych granic. Zdecydowanie szukamy ludzi, którzy są w stanie zapewnić temu psu codzienną dawkę ruchu.

Pamiętaj! Adoptując bierzesz odpowiedzialność za żywe zwierzę, które wymaga niezmiennej i codziennej troski, miłości, opieki.
Zwierzęta wydawane są wyłącznie osobom pełnoletnim.
Przy adopcji podpisywana jest umowa adopcyjna.

Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska pod numer 691 522 924.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają