Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Kłapouchy

nieufny, dostojny pies szuka domu

Kłapouchy
  • Urodzony: 11.2012
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Duży
  • W schronisku od: 29.11.2014

Kłapouchy to pies, który miał spore problemy z ludzką bliskością. Gdy człowiek był blisko – od razu chował się. Wychodził dopiero po pewnym czasie, gdy siadało się obok jego budy, jednak nie czuł się wtedy swobodnie w 100%. Bardzo ciekawią go za to inne psy. Lgnie do nich, albo żeby je powąchać, albo na nie naszczekać – każdy kontakt z psem go interesuje, dlatego też trafił do boksu z dwoma oswojonymi i przyjaznymi suczkami. Zagranie to okazało się sukcesem. Dziś Kłapouchy jest bardziej otwarty na kontakty z ludźmi. Nie chowa się w budzie, zaczął wychodzić na wybiegi. Jeszcze zdarza mu się szczekać na obcych przez kraty oraz nie daje się dotykać nowo poznanym, ale wierzymy, że to się zmieni gdy tylko ktoś pokocha naszego Kłapouchego. Z Kłapouchym na pewno będzie trzeba popracować, aby bardziej zaufał człowiekowi, co jak najbardziej jest możliwe. Podczas oswajania delikatnie i niepewnie je smakołyki z ręki i powoli daje się przekonać do człowieka.

Pamiętaj! Adoptując bierzesz odpowiedzialność za żywe zwierzę, które wymaga niezmiennej i codziennej troski, miłości, opieki.
Zwierzęta wydawane są wyłącznie osobom pełnoletnim.
Przy adopcji podpisywana jest umowa adopcyjna.

Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska pod numer 691 522 924.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają