Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Koko

Koko - pies do adopcji - Schronisko Krzesimów

Koko
 • Wiek: 11 lat
 • Płeć: Pies
 • Wielkość: Duży
 • W schronisku od: 12.2008
 • Pochodzenie: Jacków
 • Koko to pies w typie owczarka niemieckiego. Bardzo przyjazny i otwarty, a przy tym nienachalny, będzie wspaniałym członkiem rodziny, także z dziećmi. Będzie doskonałym stróżem, ale na pewno ucieszy się z własnej kanapy, gdyż w budzie spędził już wystarczająco dużo czasu. Koko pomimo bycia w typie rasy i swojego ujmującego charakteru nie miał do tej pory szczęścia w szukaniu domu. A to już 11-letni, ale za to cudowny pies, który nie zasługuje na to, by ostatnie dni spędzić w schronisku.

  Pamiętaj! Adoptując bierzesz odpowiedzialność za żywe zwierzę, które wymaga niezmiennej i codziennej troski, miłości, opieki.
  Zwierzęta wydawane są wyłącznie osobom pełnoletnim.
  Przy adopcji podpisywana jest umowa adopcyjna.

  Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska pod numer 691 522 924.

  Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

  Jak możesz pomóc?

  nie da się opisać psiej wdzięczności

  Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
  Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
  Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

  Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
  Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
  32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

  Schronisko w Krzesimowie wspierają