Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Pręguś

opanowany i dojrzały pies do adopcji

Pręguś
  • Urodzony: 02.2009
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Średni
  • W schronisku od: 07.08.2009

Pręguś w naszym schronisku nie wdaje się w konflikty z innymi podopiecznymi. Odznacza się dużym opanowaniem i dojrzałością. Jest przyjazny, otwarty na kontakty – reaguje na ludzi bez lęku czy agresji. Ciekawski, z żywym zainteresowaniem reaguje na nowe zjawiska. Pragnie stabilizacji u boku ukochanego człowieka.

Fot. Katarzyna Piecuch

Pamiętaj! Adoptując bierzesz odpowiedzialność za żywe zwierzę, które wymaga niezmiennej i codziennej troski, miłości, opieki.
Zwierzęta wydawane są wyłącznie osobom pełnoletnim.
Przy adopcji podpisywana jest umowa adopcyjna.

Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska pod numer 691 522 924.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają