Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Rudas

grzeczny, miły i ostrożny pies do adopcji

Rudas
  • Urodzony: 08.2011
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Średni
  • W schronisku od: 27.02.2013

Rudas to grzeczny i miły pies jednak do człowieka podchodzi bardzo ostrożnie. W jego postawie widać wielką chęć i zainteresowanie nową osobą jednak jest to zakłócane przez niepewność jaką żywi on do ludzi. Rudas nie wykazuje agresji jednak potrzebuje on cierpliwości, opanowania i spokoju, dzięki któremu powoli się przełamuje w bezpośrednich kontaktach. Rudas na obce i niepewne sytuacje reaguje szczekaniem, jest to jego komunikat o tym jak się czuje. Wszystkie te zachowania wymagają od nowego opiekuna wiele miłości i spokoju jaką musi ofiarować przepięknemu Rudaskowi. Rudas, gdy tylko zaufa swojemu nowemu właścicielowi, będzie cudownym i wiernym przyjacielem, a przede wszystkim szczęśliwym psem.

Fot. Katarzyna Piecuch

Pamiętaj! Adoptując bierzesz odpowiedzialność za żywe zwierzę, które wymaga niezmiennej i codziennej troski, miłości, opieki.
Zwierzęta wydawane są wyłącznie osobom pełnoletnim.
Przy adopcji podpisywana jest umowa adopcyjna.

Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska pod numer 691 522 924.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają