Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Spryciarz

psy do adopcji

SpryciarzSpryciarz, to psiak w wieku około 8 lat. Do schroniska trafił w wieku około 2 lat. Niestety pozostał nadal psiakiem nieufnym wobec ludzi, natomiast bez problemu dogaduje się z suczkami. Wobec ludzi – nawet pracowników schroniska – trzyma bezpieczny dystans, obcych wręcz unika. Nie wykazuje jednak agresji, tylko unika bezpośredniego kontaktu. Będzie wymagał bardzo dużo cierpliwości od nowego opiekuna.

Ale błagamy – nie skreślajcie go

Obraz może zawierać: pies Obraz może zawierać: pies i na zewnątrz

Pamiętaj! Adoptując bierzesz odpowiedzialność za żywe zwierzę, które wymaga niezmiennej i codziennej troski, miłości, opieki.
Zwierzęta wydawane są wyłącznie osobom pełnoletnim.
Przy adopcji podpisywana jest umowa adopcyjna.

Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska pod numer 691 522 924.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają