Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Tajger

pies do adopcji

Tajger
  • Wiek: 01.2011
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Duży
  • W schronisku od: 06.2011
  • Pochodzenie: Wysokie

Tajger to jeden z licznych przykładów psiaków, które w schronisku spędziły prawie całe dotychczasowe życie. Trafił tu jako siedmiomiesięczny szczeniak i nie zna innego życia. Potrzebuje doświadczonego opiekuna lub osoby, która nie boi się skorzystać z pomocy behawiorysty, jeśli sama nie podoła socjalizacji Tajgera. Tajger jest pięknie umaszczony i ma w sobie dużo chęci, by zaufać człowiekowi. Na jego widok merda ogonem, nie reaguje agresją, jednak ucieka od wyciągniętej w jego kierunku ręki i chowa się do budy… Tajger sprawdzi się w domu z innym, spokojnym psem, od którego będzie mógł uczyć się, jak funkcjonować w psio-ludzkim świecie. Tajger jest wykastrowany.

Pamiętaj! Adoptując bierzesz odpowiedzialność za żywe zwierzę, które wymaga niezmiennej i codziennej troski, miłości, opieki.
Zwierzęta wydawane są wyłącznie osobom pełnoletnim.
Przy adopcji podpisywana jest umowa adopcyjna.

Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska pod numer 691 522 924.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają