Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Turek

pies do adopcji

Turek
  • Wiek: 01.2011
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Duży
  • W schronisku od: 06.2011
  • Pochodzenie: Wysokie

Turek jest psem, który w wieku szczenięcym razem z rodzeństwem trafił do schroniska. Jest pięknie umaszczony. Nie zna życia innego niż schronisko, dlatego nie jest nauczony chodzenia na smyczy, do mieszkania w domu będzie musiał się przyzwyczaić. Turek to pies, który musi mieć doświadczonego opiekuna lub takiego, któremu nie będzie straszne skorzystanie z pomocy behawiorysty. Dobrze dogaduje się z innymi czworonogami. Turek potrzebuje domu, w którym człowiek będzie miał do niego indywidualne podejście, ewentualnie gdzie będzie drugi, spokojny pies, z którego Turek będzie mógł brać przykład dobrych manier.

Pamiętaj! Adoptując bierzesz odpowiedzialność za żywe zwierzę, które wymaga niezmiennej i codziennej troski, miłości, opieki.
Zwierzęta wydawane są wyłącznie osobom pełnoletnim.
Przy adopcji podpisywana jest umowa adopcyjna.

Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska pod numer 691 522 924.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają