Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Wafel

pies do adopcji

Wafel
  • Wiek: 01.2015
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Średni
  • W schronisku od: 01.2017
  • Pochodzenie: Krzesimów

W styczniu Wafel przybłąkał się pod bramę schroniska, a dokładniej przyszedł za naszym pracownikiem, który był na spacerze z psami w lesie. Pojawił się nie wiadomo skąd. Na drodze do schroniska widziano samochód terenowy, wyjeżdżający z lasu. Najprawdopodobniej ktoś pozbył się Wafla, wyrzucając go w lesie. Psiak jest zadbany, ma ładną, zdrowa sierść, ale nie miał obroży ani chipu. Jest młody, najwyżej 2-letni i przyjacielski, niewykluczone, że był psem domowym. Jest dość duży (do 20 kg), budową przypomina przerośniętego jamnika. Psiak wesoły, towarzyski i ufny wobec człowieka. W stosunku do spokojnych suczek jest bardzo tolerancyjny, natomiast nie zawsze toleruje innych samców. Jest bardzo energiczny, chodzi ładnie na smyczy, ale zdarza mu się ciągnąć.

Pamiętaj! Adoptując bierzesz odpowiedzialność za żywe zwierzę, które wymaga niezmiennej i codziennej troski, miłości, opieki.
Zwierzęta wydawane są wyłącznie osobom pełnoletnim.
Przy adopcji podpisywana jest umowa adopcyjna.

Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska pod numer 691 522 924.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają