Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Wigo

mały i spokojny pies do adopcji

Wigo
  • Urodzony: 06.2011
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: mały
  • W schronisku od: 26.06.2015
  • Pochodzi ze Świdnika

Wigo pochodzi ze Świdnika. Ma spokojny charakter, jednak czasem miewa problemy w dogadywaniu się z innymi psami. W stosunku do ludzi, Wigo jest grzeczny, zaciekawiony i ma przyjazne nastawienie. Gdy wchodzi się do jego boksu, pierwsze co robi to dokładnie obwąchuje człowieka. Pragnie uwagi, ale czasem woli po prostu długie wylegiwanie się w swojej budzie.
Dobrze będzie czuć się zarówno w bloku jak i w domku z ogrodem.

Pamiętaj! Adoptując bierzesz odpowiedzialność za żywe zwierzę, które wymaga niezmiennej i codziennej troski, miłości, opieki.
Zwierzęta wydawane są wyłącznie osobom pełnoletnim.
Przy adopcji podpisywana jest umowa adopcyjna.

Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska pod numer 691 522 924.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają