Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Pomoc dla Schroniska w Krzesimowie

Jak możesz pomóc naszym podopiecznym?

Witaj, dziękujemy, że zajrzałeś w to miejsce, gdyż właśnie tutaj zamieszczamy wszystkie możliwe drogi pomocy naszym psiakom.

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcajcie znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informujcie wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy. Obserwujcie bacznie naszą stronę na facebooku oraz udostępniajcie wśród swoich znajomych informacje o psach do adopcji. Ta forma pomocy nic nie kosztuje, jest prosta a potrafi przynieść zaskakujące efekty. Na niczym nie zależy nam bardziej niż na znalezieniu odpowiedzialnych, kochających rodzin wszystkim naszym podopiecznym…

Jednak jeśli zależy Ci na większym zaangażowaniu w podniesienie komfortu życia naszych psów, poniżej przedstawiamy kilka innych wskazówek.

Wspieraj Krzesimów robiąc zakupy online!

Informujemy, iż ruszyła kolejna opcja pomocy naszemu schronisku :) Od dziś zachęcamy do robienia zakupów online poprzez stronę fanimani.pl gdzie mogą Państwo wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży. więcej informacji
Oraz ogólna instrukcja jak można pomagać: jak to działa?
Zatem pamiętajcie o nas gdy robicie zakupy online :)

Gdy robisz zakupy prze FaniMani, wybrany przez Ciebie sklep przekazuje część swojego zysku na wsparcie działalności Schroniska w Krzesimowie – można też korzystać z aplikacji facebookowej – jest to łatwiejsze i przyjemniejsze – aplikacja zakupowa Facebbok

Zbiórki darów

Wszystkie osoby prywatne oraz firmy zachęcamy do przeprowadzania zbiórek w szkołach, miejscach pracy, wśród znajomych i rodziny. To czego stale potrzebują nasze psiaki to karmy suche i w puszkach, koce, ręczniki, miski, obroże, smycze, produkty pielęgnacyjne oraz preparaty przeciw ektopasożytom (preparaty na pchły i kleszcze do kupienia w każdym sklepie zoologicznym). Zapasy jakie możemy gromadzić dzięki zbiórkom pozwalają nam na stabilną sytuację jeśli chodzi o wyżywienie psiaków. Za wszystkie dary niezmiernie dziękujemy!
Jeżeli jesteś zainteresowany przeprowadzeniem zbiórki a nie wiesz jak się do tego zabrać, zadzwoń: 500 508 299. Pomożemy, przekażemy materiały reklamowe oraz odbierzemy zgromadzone dary :)

Darowizny pieniężne

Często zdarza się jednak, iż jesteśmy zmuszeni poprzez zaistniałą sytuację prosić Was o wsparcie finansowe. Zazwyczaj mamy sprecyzowany cel taki jak zakup szczepionek dla wszystkich psów, sfinansowanie leczenia podopiecznych, które niezwłocznie tego potrzebują lub np. zakup bud czy boksów. Zawsze informujemy o takiej potrzebie i konkretnym celu naszej prośby. Zachęcamy zatem do wsparcia finansowego naszych psiaków i ich potrzeb.

Dane na które można wpłacać darowizny:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Przekaż 1% podatku

pomoc-schronisko-krzesimow

Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Dzięki uzbieranym w ten sposób funduszom będziemy mogli zakupić boksy, pokryć koszta leczenia i profilaktyki oraz stale zapewniać naszym psiakom pełnowartościowe żywienie. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków.

Wirtualne adopcje

Adopcja na odległość to wspaniałe rozwiązanie i ogromne wsparcie dla schroniska. Wirtualny opiekun przeznaczając finansowe bądź rzeczowe darowizny na rzecz swojego podopiecznego, może podarować mu karmę, koce, smakołyki, opiekę zdrowotną oraz bardzo ważną – pomoc w znalezieniu stałego domu!

Znajdź swojego wymarzonego psiaka w naszym schronisku i raz w miesiącu dokonuj przelewu z uzgodnioną z nami wcześniej kwotą, dzięki któremu specjalnie dla niego trafi jedzenie i medykamenty, których potrzebuje.

Wolontariusze w zamian będą wysyłać Ci zdjęcia Twojego pupila oraz bieżące informacje z jego życia oraz samopoczucia.

Bazarek

Śledź uważnie naszego facebooka i bierz czynny udział w internetowych bazarkach!
Co kilka miesięcy zbieramy fanty, które wystawiamy na naszym facebookowym bazarku . Przy wstawianiu ustalamy cenę wywoławczą. Następnie przez tydzień dana rzecz może być licytowana – po tym okresie czasu informujemy osobę, która wygrała licytację o tym fakcie i czekamy 3 dni robocze na wysłanie nam danych do wysyłki oraz potwierdzenia przelewu (wylicytowana kwota+ koszt przesyłki, który jest zamieszczony pod danym fantem). W przeciągu 3 dni roboczych wysyłamy wylicytowany fant na podany nam wcześniej adres.

Cały dochód ze sprzedaży fantów przeznaczony jest na schronisko.
Po zakończonym bazarku udostępniamy małe podsumowanie, które zawiera łączną zebraną sumę pieniędzy.

Nieraz w naszych bazarkach pojawiają się bardzo przydatne rzeczy, które warto mieć! Wielkim plusem jest również to, że pieniądze idą na szczytny cel ;)

Wolontariat

Kochasz zwierzęta? Żadne psie istnienie nie jest Ci obojętne? Czujesz, że pomaganie psom to Twoje powołanie? W takim razie – dołącz do nas i razem odmieniajmy psie losy!

W naszym schronisku przebywa aktualnie ok. 600 psów. Wszystkie potrzebują opieki i pomocy. Twojej pomocy. Dlatego też potrzebujemy właśnie Ciebie, by poprawiać życie naszych czworonożnych przyjaciół. Jeżeli chcesz, tak jak my, przyczyniać się do tego – dołącz do nas.
Przygotowaliśmy kilka rodzajów wolontariatu:

  • Internetowy
  • Zbiórkowy
  • Pracujący
  • Psi


Pamiętajcie, nie ważne, którą z opcji wybierzecie nasze pieski będą dozgonnie wdzięczne za okazane serce i miłość. Oraz my, jako ich ludzkie głosy serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc!

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają