Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Agat

ośmiomiesięczy, przytulaśny średni piesek do adopcji

Agat
  • Urodzony: 07.2014
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Średni

Agat to kolejny z ofiar bezmyślnego zachowania człowieka. Agat bowiem został przywiązany do ogrodzenia (metalowej siatki) i pozostawiony. Nie wiemy jak długo tam przebywał…

Co możemy o nim powiedzieć? Agat to pies, który nie ustoi minuty spokojnie, jego celem jest jak najsprytniejsze ulokowanie się na kolanach człowieka i przyklejenie tak mocno aby nikt nie zdołał go zdjąć. Jest to jeden z najbardziej przytulastych psów jakie mamy w schronisku. Zapewne jego radość i miłość do człowieka były powodem, dla którego został porzucony. W swoim zachowaniu jest wręcz nachalny, ale wszystko to ponieważ jest jeszcze bardzo młodym psem, ma ok. 8 miesięcy. Agat będzie cudownym przyjacielem.

Fot. Katarzyna Piecuch

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają