Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Alf

energiczny i ciekawski psiak do adopcji

Alf
  • Wiek: 02.2013
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Średni
  • W schronisku od: 30.08.2014

Alf, czyli cudny cudaczek czekający na dom. Niech Was nie zwiedzie pokorne spojrzenie Alfa! To energiczny i ciekawski psiak, którego ciężko było namówić, aby chociaż przez chwilę pokazał nam przed obiektywem swoje piękne oblicze. Jego energiczność sprawia, że Alf czasem zapomina się i trzeba mu wyznaczyć sztywne granice. Jednak pomimo wszystko jest to świetny psiak, który bardzo przywiąże się do swojego nowego właściciela i z chęcią będzie towarzyszył mu w codziennym życiu.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają