Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Amir

chodząca miłość, chodzi na smyczy, uwielbia towarzystwo ludzi, bardzo spokojny

Amir
  • Wiek: 01.2014
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Średni
  • W schronisku od: 22.08.2015

Piesek został znaleziony na stacji benzynowej w Dąbrowie, gdzie ktoś go po prostu wyrzucił. Jest przeuroczym psem, który umie chodzić na smyczy. Można spokojnie powiedzieć, że tak duży jak jest, tyle miłości w sobie ma. Uwielbia towarzystwo człowieka. Gdy wchodzi się do jego boksu, od razu kładzie łepek na dłoni, albo kładzie się, żeby go głaskać. Nie wdaje się w awantury z innymi psami. Bardzo spokojne stworzenie, które jak wody potrzebuje miłości i zainteresowania człowieka.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają