Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Andzia

cudowna sunia, która uwielbia się przytulać

Andzia
  • Wiek: 02.2010
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Mała
  • W schronisku od: 06.06.2012

Andzia to cudowna suczka, która jest strasznym przytulaskiem. Przy pierwszym kontakcie jest troszeczkę nieufna i zawstydzona, co można zobaczyć od razu, lecz po chwili obcowania z nią zmienia się całkowicie. Staje się ciekawska, energiczna i uroczo trąca noskiem, aby ją przytulać i głaskać. Andzia jest już u nas dłuższy czas, mamy nadzieję, że kolejne lata spędzi z własną rodziną, która otoczy ją miłością.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają