Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Azor

grzeczny, wesoły, przyjazny pies do adopcji

Azor
  • Urodzony: 07.2008
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: średni
  • W schronisku od: 15.07.2015

Przedstawiamy Państwu kolejnego z mieszkańców naszego schroniska. Oto Azor, pies z Poniatowej. Jest przesympatycznym psiakiem, który uwielbia kontakt z człowiekiem. Pierwszym punktem w jego spacerze jest przytulenie się do tego, z kim spaceruje. Azor nie sprawia problemów w kontakcie z innymi psami. Jest bardzo grzeczny, słucha się i spaceruje przy nodze człowieka. Jeżeli Azor znajdzie swój dom, na pewno da właścicielom mnóstwo miłości i zostanie najlepszym przyjacielem.  

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają