Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Azor

żywiołowy, bardzo pogodny i wesoły

Azor
  • Wiek: ok. 1,5 roku
  • Płeć: Pies

Azor to kompan Kory, który wraz z nią przyjechał z Urszulina po przebytej kwarantannie. O Azorze również zapomniano i tak oto trafił do naszego schroniska. Azor to żywiołowa iskierka. Podczas oględzin pomimo, iż się starał stać spokojnie to widać było zniecierpliwienie i chęć eksploracji nowego terenu. Azor jest otwarcie nastawiony do człowieka. Chciałby się bawić a zaraz domaga się pieszczot. Ten żywiołowy psiak jest bardzo pogodny i wesoły, zdecydowanie ma zadatki na psa rodzinnego, który z chęcią swoje popołudnia spędzi nie na drzemce a odpowiedniej dawce zabaw i ruchu.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają