Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Babi

grzeczna i przyjazna suczka do adopcji

Babi
  • Wiek: 02.2015
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: duża
  • W schronisku od: 21.08.2015

Do naszego schroniska przyjechały dwie suczki – Babi i Mucha. Mucha jest mamą Babi. Suczki trafiły do nas ze względu na to, że ich właściciel zmarł i nie ma się nimi kto opiekować. Nie są przyzwyczajone do schroniska, gdyż od zawsze miały kochającego opiekuna dlatego jak najszybciej potrzebują znaleźć nowy dom. Obie są bardzo grzeczne i nieco przestraszone. Babi to prawdziwy żywioł, cieszy się na widok ludzi i obdarza ich wielkim zaufaniem.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają