Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Bel

młody i radosny pies do adopcji

Bel
  • Urodzony: 05.2010
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: duży
  • W schronisku od: 24.05.2011

Bel to pies, którego bez wahania możemy nazwać naszym promyczkiem. Klei się do ludzi, cieszy na ich widok, czasem wręcz nie może się powstrzymać od ‘rzucenia się’ w ich ramiona. To młody pies, pełen wigoru, który jest ciekawy otaczającego go świata. Ze względu na jego żywotność najlepiej, aby Bel trafił do ludzi, którzy są w stanie zapewnić mu spacery, zabawy i dużo uwagi. Na pewno odwdzięczy się wielką miłością i przywiązaniem.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają