Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Belunia

średnia, miła, cztero i pół roczna suczka do adopcji

Belunia
  • Urodzona: 08.2009
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Średnia
  • W schronisku od: 12.07.2011

Taka do kolana, taka w sam raz, taka kochana i chce by ktoś pokochał i ją choć raz…
Belunia to ok. 4,5 letnia sunia, której serce do ludzi jest tak ogromne, że gdyby miłość zaspokajała głód mogłaby nią wykarmić wszystkie biedne ogony świata. Belunia to wierna kompanka, ze spokojem i pokorą patrząca na człowieka. W jej oczach nie braknie również spokoju a przede wszystkim nadziei, tej, która pozwala jej przeżyć kolejny dzień z marzeniami o rodzinie…

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają