Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Berni

wesoły i przyjazny pies do adopcji

Berni
  • Urodzony: 06. 2010
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: średni
  • W schronisku od: 30.06.2015

Berni przywieziony został do naszego schroniska z Mełgwi. Piesek ma spokojne nastawienie do ludzi. Daje się głaskać, dotykać i zaglądać sobie w zęby po uprzednim powąchaniu i zapoznaniu się z człowiekiem.
Jest opanowanym, miłym psem.
Nie jest jeszcze w pełni oswojony ze schroniskiem, jednak nie wykazuje lęku ani agresji. Do Berniego podchodzimy spokojnie i z wielką miłością, aby czuł się pewnie i przekonał, że nikt go tu nie skrzywdzi. Z dnia na dzień nabiera coraz większego zaufania.
Kto nie chciałby takiego przyjaciela?

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają