Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Berni

żywy, radosny i kochający pies do adopcji

Berni
  • Urodzony: 2008
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Duży

Berni to pies w typie bernardyna, który jak nikt na świecie kocha kontakt z człowiekiem. Czy widzi kogoś po raz pierwszy czy po raz setny – Berni podchodzi do człowieka i wtula się w niego w taki sposób, że trudno jest go nie głaskać. Ten pies da ze sobą zrobić wszystko. Jest Bardzo ufny i otwarty w stosunku do ludzi, nie ma problemów z chodzeniem na smyczy, nie przejawia agresji ani lęku. Taki pies bez dwóch zdań zasługuje na rodzinę.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają