Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Bieluch

bezkonfliktowy, urodziwy, powoli nabiera zaufania

Bieluch
  • Wiek: 02.2014
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Średni
  • W schronisku od: 28.07.2015
  • Pochodzi ze Świdnika

Bieluch był bardzo zestresowany nowym miejscem, ale robi postępy. Odważył się już nawet wychodzić na codzienne spacery po wybiegu. Bieluszek natychmiast potrzebuje człowieka, który go pokocha i odmieni jego los. Będąc z kochającym właścicielem, na pewno stanie się on najlepszym przyjacielem, przy okazji bardzo urodziwym. W stosunku do innych psów z którymi przebywa w boksie jest bezkonfliktowy. Nabrał już zaufania do większości schroniskowej załogi i czeka na nowy dom.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają