Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Biglusia

urocza i wesoła suczka szuka domu

Biglusia
  • Wiek: 2011
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: średnia

Do naszego schroniska trafiła szczenna suczka w typie Beagle! 
Panie, które przywiozły pieska powiedziały, że mała błąkała się po ich okolicy przez ok. tydzień bez opieki i czyjegokolwiek zainteresowania. Cóż było więc zrobić… otoczyliśmy sunię opieka i nakarmiliśmy (sunia miała ogromny apetyt i była bardzo łapczywa, pomimo swojego spokojnego uosobienia). Jutro trafi na ‚przegląd techniczny’ do Gabinetu Weterynaryjnego Pchełka, gdzie zostanie zbadany jej stan zdrowia.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają