Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Bill

nieśmiały, lękliwy i przyjazny młody piesek do adopcji

Bill
  • Urodzony: 2012
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: średni

Kolejnym mieszkańcem naszego schroniska, którego prezentujemy jest Bill. Bill znajduje się u nas od 11.08.2015. Pies niewątpliwie przeszedł szkołę życia, co widać po jego zachowaniu. Czasem bywa nieśmiały i lękliwy. Pomimo tego jest przyjazny, nie wykazuje agresji w stosunku do człowieka. Bill jest młodym psem, na co wskazują jego białe zęby. Jest to pies, który jak najszybciej potrzebuje właściciela, który pokocha go całym sercem i udowodni, że wszystko złe, co kiedykolwiek mu się przytrafiło, jest już za nim. 

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają